Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Charzyno - Oferty sprzedaży nieruchomości

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

172 000 zł571 m² 301,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowią 4 działki o pow. kolejno:   zł,   zł,   zł. oferta dotyczy działki o numerze:   zł lokalizacja : charzyno -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Charzyno,zachodniopomorskie

990 000 zł8 008 m² 123,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 8008 m | charzyno / kołobrzeg Możliwość zabudowy mieszkaniowej, rekreacyjnej i usługowej | Brak mpzp** Do sprzedaży oferowana jest działka gruntowa 8008 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Charzyno,zachodniopomorskie

390 885 zł3 399 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w spokojnej okolicy w Charzynie, blisko Kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Charzynie, ok 12 km od Kołobrzegu oraz ok 4,5 km od trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego

Charzyno,zachodniopomorskie

170 080 zł1 597 m² 106,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy Charzyno, okolice Kołobrzegu Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Charzyno w gminie Siemyśl, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W czerwcu / lipcu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rowerowa

Charzyno,zachodniopomorskie

465 000 zł3 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! działki budowlane w centrum Charzyna - można kupić osobno! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 3000 m , położoną w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego

Charzyno,zachodniopomorskie

481 760 zł3 011 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranny śpiew ptaków zastępuje gwar miasta, a jednocześnie w zaledwie kilkanaście minut możesz znaleźć się nad morzem. Właśnie takie warunki oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Charzyno,zachodniopomorskie

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki, malownicza okolica, świetny dojazd z Kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o numerze ewidencyjnym 96/21 w Charzynie, gmina Siemyśl. Powiat: kołobrzeski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny dom zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 1 119 000 zł (brutto) Dom ma powierzchnię 129m2 i jest położony na działce 771m2! Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

168 000 zł1 050 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zespół działek z drogą wewnętrzną położony przy osiedlu vipark w miejscowości Charzyno oddalony od morza o 15 km i tylko 7 km od miasta Kołobrzeg. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Rezerwacja 0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Poszukujesz wspaniałego 4-pokojowego parterowego domu dla swojej rodziny, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

189 900 zł950 m² 210,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja inwestycja w nową "sypialnię Kołobrzegu". Odkryj wyjątkową okazję w najszybciej rozwijającej się lokalizacji pod Kołobrzegiem. Działka 950 m w Charzynie to nie tylko grunt to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Charzyno,zachodniopomorskie

49 900 zł805 m² 61,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dla działki złożono wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Osiedle Lawendowe w Charzynie położone jest tylko 9 km od Kołobrzegu i zaledwie 6 km od węzła drogi S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Charzyno,zachodniopomorskie

1 096 000 zł123 m² 8 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy z kw na sprzedaż w Kołobrzegu. Dom z ogrodem, garaż, blisko lasu. Powierzchnia domu, zgodnie z aktem notarialnym, wynosi 121,89 m , a działka 1000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

159 900 zł1 050 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1050m2 położona w kompleksie działek obok osiedla vilpark. Wodociąg oraz kanalizacja w drodze wewnętrznej w trakcie budowy. Zapewnienie o dostawie energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu / kwietniu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza i miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 471 m² 60,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1471m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1500m2 położona przy ścieżce rowerowej w Charzynie, które jest oddalone o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

150 900 zł1 509 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1509m2 położona przy ścieżce rowerowej w Charzynie, które jest oddalone o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

112 000 zł1 025 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 459/14 w Charzynie znajduje się w otoczeniu natury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na budowę wymarzonego domu, jak i na inwestycję. Charzyno to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Charzyno,zachodniopomorskie

199 900 zł1 000 m² 199,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kołobrzeska Ostoja to urokliwe miejsce, która składa się z 40 działek o powierzchni od 883m2 do 1243m2. W drodze wewnętrznej tuż przy granicy działki znajduje się wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Charzyno,zachodniopomorskie

170 000 zł1 002 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1002m2 położona w Charzynie przy osiedlu vilpark. Wodociąg oraz kanalizacja w drodze wewnętrznej w trakcie budowy (wydane zostało także zapewnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 591 m² 55,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1591m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lawendowa

Charzyno,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 025,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Nowy dom pod Kołobrzegiem o powierzchni użytkowej 136,08 m2 położony jedynie 12 km od morza! Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 113,78 m2, z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

112 000 zł1 032 m² 108,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 459/15 w Charzynie znajduje się w otoczeniu natury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na budowę wymarzonego domu, jak i na inwestycję. Charzyno to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malinowa

Charzyno,zachodniopomorskie

219 000 zł1 227 m² 178,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kołobrzeska Ostoja to urokliwe miejsce, położone blisko lasu, które składa się z 40 działek o powierzchni od 883m2 do 1243m2. Wodociąg oraz kanalizacja znajdują się w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

115 000 zł1 043 m² 110,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 459/11 w Charzynie znajduje się w otoczeniu natury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na budowę wymarzonego domu, jak i na inwestycję. Charzyno to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1464m2 położona przy ścieżce rowerowej w Charzynie, które jest oddalone o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

147 600 zł1 476 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1476m2 położona przy ścieżce rowerowej w Charzynie, które jest oddalone o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malinowa

Charzyno,zachodniopomorskie

219 000 zł1 232 m² 177,76 zł/m²

 

 

 

Charzyno,zachodniopomorskie

133 400 zł1 334 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1334m2 położona przy ścieżce rowerowej w Charzynie, które jest oddalone o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 476 m² 60,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1476m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Charzyno,zachodniopomorskie

170 000 zł1 001 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1001m2 położona w Charzynie przy osiedlu vilpark. Wodociąg oraz kanalizacja w drodze wewnętrznej w trakcie budowy (wydane zostało także zapewnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Poszukujesz wspaniałego 4-pokojowego parterowego domu dla swojej rodziny, położonego w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 657 m² 53,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1657m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 655 m² 53,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1655m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

150 100 zł1 501 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1501m2 położona przy ścieżce rowerowej w Charzynie, które jest oddalone o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

115 000 zł1 087 m² 105,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 459/7 w Charzynie znajduje się w otoczeniu natury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na budowę wymarzonego domu, jak i na inwestycję. Charzyno to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 588 m² 56,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1588m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij