Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Charzyno - Oferty sprzedaży domów

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133 m , wykończony w standardzie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w malowniczym Charzynie, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł125 m² 7 520 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i funkcjonalność Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy o powierzchni użytkowej 100 m z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł100 m² 7 520 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł300 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Charzyno gmina Siemyśl na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 300 m2 Miejscowość zlokalizowana jest ok. 12 km od Kołobrzegu i morza. Dom stosunkowo niewielkim kosztem można przerobić na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu / kwietniu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 000 zł134 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ceny apartamentów w Kołobrzegu Cię przerażają? Nie lubisz ciągłego hałasu? Cenisz ciszę i spokój? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie ekologiczny i energooszczędny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł122 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł123 m² 8 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom parterowy z kw na sprzedaż w Kołobrzegu. Dom z ogrodem, garaż, blisko lasu. Dodatkowo 2 x kw udział w drodze w cenie! Powierzchnia domu wynosi 121,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W czerwcu / lipcu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom na sprzedaż Charzyno, osiedle Villpark Cena: 990 000 zł Podstawowe dane Typ: dom wolnostojący, parterowy z garażem Rok budowy: 2025 Rynek: wtórny (oddany w stanie deweloperskim).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w Charzynie, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 12 km od prężnie rozwijającego się Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

| dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem i utwardzonym podjazdem, zlokalizowany na Osiedlu Vill Park w Charzynie, sprzedajemy w cenie mieszkania w Kołobrzegu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza i miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł113,60 m² 10 123,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

| ekonomiczny dom na dużej działce, z dobrym dojazdem w 10 minut do Kołobrzegu. Dom zbudowany w 2010 roku. Ogrzewany elektrycznie (piec do centralnego ogrzewania i bojler na wodę).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133,16 m² 5 624,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny bliźniak zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 749 000 zł (brutto!) Dom ma powierzchnię 133m2 i jest położony na działce 423m2! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom bliźniak

Rościęcino

440 000 zł73,66 m² 5 973,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 73,66 m , położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Rościencino, zaledwie ok. 8 km od Kołobrzegu (dojazd samochodem zajmuje ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Charzyno +5 km

Rynek pierwotny

424 000 zł161 m² 2 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, znajdującego się w malowniczej miejscowości Siemyśl, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Charzyno +5 km

1 350 000 zł247,37 m² 5 457,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom energooszczędny z dużym ogrodem i potencjałem dla dwóch pokoleń Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni ok. 250 m , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Charzyno +5 km

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 2020r., na działce o powierzchni 1000 m 2 , w bardzo spokojnej miejscowości, oddalonej około 17 kilometrów od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Charzyno +5 km

Dom Siemyśl

Siemyśl

350 000 zł440 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:591 m²

Siemyśl na sprzedaż budynek mieszkalno- użytkowy II kondygnacyjny wybudowany ok. 1930 roku. Parter: o pow. 220 m2 Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie o wysokości ca. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Charzyno +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny dom zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 1 119 000 zł (brutto) Dom ma powierzchnię 129m2 i jest położony na działce 771m2! Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Rezerwacja 0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Poszukujesz wspaniałego 4-pokojowego parterowego domu dla swojej rodziny, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Charzyno,zachodniopomorskie

1 096 000 zł123 m² 8 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy z kw na sprzedaż w Kołobrzegu. Dom z ogrodem, garaż, blisko lasu. Powierzchnia domu, zgodnie z aktem notarialnym, wynosi 121,89 m , a działka 1000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lawendowa

Charzyno,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 025,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Nowy dom pod Kołobrzegiem o powierzchni użytkowej 136,08 m2 położony jedynie 12 km od morza! Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 113,78 m2, z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Poszukujesz wspaniałego 4-pokojowego parterowego domu dla swojej rodziny, położonego w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom o podwyższonym standardzie blisko lasu- energooszczędny, komfortowy i nowoczesny! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - blisko natury - dom parterowy - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu - charzyno koło kołobrzegu Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m , położony w spokojnym i urokliwym Charzynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Charzyno

265 000 zł62 m² 4 274,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mieszkanie znajduje się w Charzynie, 11km od Kołobrzegu. Bardzo dobry dojazd do miasta. W miejscowości znajduje się Biedronka, dino, kościół, szkoła, sala wiejska. Dom znajduje się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m , wykończony w standardzie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w malowniczym Charzynie, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 290 000 zł129 m² 10 013,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Oferta Sprzedaży: dom Wolnostojący w Charzynie Lokalizacja: miejscowość: charzyno Odległość od centrum nadmorskiego uzdrowiska: 10 minut jazdy samochodem Otoczenie: urokliwa, cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 150 000 zł173 m² 6 647,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 746 m²

Na sprzedaż przepiękny, klimatyczny dom z duszą znajdujący się w Charzynie - 11 km od Kołobrzegu i jedynie 16 km od morza przy kołobrzeskim molo. Ten wyjątkowy i zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

990 000 zł190 m² 5 199,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 751 m²

Dom pod Kołobrzegiem o pow. użytkowej 190 m.kw z budynkiem gospodarczym o pow. 132 m.kw Oferuję na sprzedaż dwa budynki: dom mieszkalny jednorodzinny o pow. 190,40 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij